Srebro 925

Filtry
Gotowe
 • AtenaAtena
  199,00 

  Naszyjnik Atena wykonany jest ze srebra próby 925. Projekt wisiorka zainspirowany był numizmatami z wizerunkiem bogini. Produkt doda uroku każdej stylizacji.

 • pierścionekpierścionek
  89,00 

  Pierścionek srebrny GRAMEN łączy w sobie minimalizm z unikatowym charakterem. Ozdobę wykonano ze srebra próby 925, a dodatkowo pokryto warstwą zapobiegającą powstawaniu rdzy. Pierścionek ma otwartą strukturę, dzięki czemu można go regulować. To idealny pomysł na prezent dla osoby, której rozmiaru palca nie znamy. Pierścionek można kupić również w złotej wersji.

   

 • srebrne kolczykisrebrne kolczyki
  49,00 

  Minimalistyczne kolczyki srebrne GRAMEN doskonale współgrają z pierścionkiem z tej samej linii. Dodatki te mają kształt sześcianów i charakterystyczną, nierówną strukturą. Kolczyki wykonano ze srebra próby 925 i pokryte warstwą przeciwdziałającą powstawaniu rdzy.

 • Kolczyki CIRCA srebrnekolczyki koła Wyprzedane
  119,00 

  Srebrne kolczyki CIRCA to delikatny, ponadczasowy wzór, który będzie pasować każdemu. Delikatne, srebrne koła o średniej wielkości sprawdzą się zarówno przy formalnych, jak i tych bardziej codziennych stylizacjach. Kolczyki wykonano ze srebra próby 925 i pokryto warstwą zapobiegającą powstawaniu rdzy. Średnica kół wynosi 3 cm.

 • Srebrne kolczyki PARVUSkolczyki_parvus_packshot
  99,00 

  Kolczyki PARVUS to ponadczasowe ozdoby, które będą pasować do praktycznie każdej stylizacji. Ozdoby to grube kółka wykonane ze srebra próby 925 i pokryte dodatkową warstwą zapobiegającą rdzewieniu. Kolczyki mają średnicę 1,6 cm.

 • Srebrna nausznika CONCHAsrebrna nausznica
  59,00 

  Nausznica CONCHA to delikatna, nakładana na ucho ozdoba złożona z elementów w kształcie małych muszelek. Ten oryginalny dodatek doskonale współgra z wszelkimi stylizacjami, szczególnie wakacyjnymi. Nausznicę wykonano ze srebra próby 925 i pokryto warstwą zapobiegającą powstawaniu rdzy. Produkt będzie prezentował się doskonale z kolczykami z tej linii.

 • Kolczyki CONCHA srebrnesrebrne kolczyki muszelki
  89,00 

  Kolczyki CONCHA to delikatne ozdoby w kształcie koła z wzorem muszelek. Te ozdoby doskonale dopełnią wakacyjne stylizacje, a także przywołają letnie wspomnienia. Kolczyki wykonano ze srebra i pokryto powłoką zapobiegającą powstawaniu rdzy.

 • srebrne kolczykisrebrne kolczyki koła
  59,00 

  Kolczyki PACO to delikatne kółeczka z widoczną strukturą. Doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Wykonano je ze srebra próby 925 i pokryto warstwą zapobiegającą powstawaniu rdzy. Wszystkie nasze produkty pakujemy w eleganckie, ekologiczne opakowanie z kartonu z certyfikatem FSC.

 • Pierścionek Midi ROTApierścionek_midi_rota
  49,00 

  Srebrny pierścionek ROTA to drobna ozdoba, która z pewnością przyciągnie wzrok. Pierścionki midi zakładamy na górną część palca, dzięki czemu z pewnością odznacza się wśród tradycyjnej biżuterii. Ozdobę wykonano ze srebra próby 925 i pokryto dodatkowo warstwą zapobiegającą powstawaniu rdzy.

 • kolczyki kółkakółka kolczyki
  59,00 

  Srebrne kolczyki COCLEA to delikatne ozdoby, które dyskretnie podkreślą każdą stylizację. Wykonano je srebra próby 925, a dodatkowo pokryte warstwą zapobiegającą rdzy. Średnica kolczyków: 9 mm. Każdy produkt pakujemy  w eleganckie, kartonowe opakowanie z  certyfikatem FSC.

 • srebrna nausznicasrebrna nausznica
  69,00 

  Elegancka nausznica LIBERA wykonana jest ze srebra próby 925 i pokryte warstwą przeciwdziałającą powstawaniu rdzy. Ta nakładana na ucho ozdoba doda unikalnego charakteru każdej stylizacji. Stworzy również lekkiej asymetrii. Nausznica jest szeroka i widoczna jest na niej charakterystyczna, nierówna struktura. Produkt doskonale komponuje się z ozdobami z linii GRAMEN.