Poznaj nas

DRACA to marka biżuterii powstała z potrzeby stworzenia czegoś nieszablonowego. Tworzymy produkty, które same nosimy lub chciałybyśmy dostać w prezencie.

Nasza historia zaczęła się jak wiele innych biznesów: po nieudanych poszukiwaniach biżuterii, która odzwierciedlałaby osobowość i siłę kobiet, postanowiłyśmy wziąć sprawy w swoje ręce.

Draca

Nasze inspiracje

Naszą inspiracją jest sztuka starożytna i odkrywanie starych, pięknych wzorów na nowo. Prezentowane w nich kobiecość i indywidualizm są ponadczasową formą ekspresji, którą chcemy Ci podarować. Chcemy, żeby każda kobieta mogła poczuć się piękna i silna jak grecka bogini! Nasza autorska biżuteria pomoże Ci odkryć w sobie i wyrazić wszystko to, co najwspanialsze w Twojej osobowości.

Jak powstaje nasza biżuteria?

Pierwszym etapem pracy nad biżuterią DRACA jest pomysł, który następnie przeradza się za sprawą utalentowanego grafika w trójwymiarowy projekt. Kiedy wzór – po licznych konsultacjach i udoskonaleniach – nabierze ostatecznego kształtu, wysyłany jest do pracowni jubilerskiej, która przygotowuje prototyp danego modelu. Na tym etapie upewniamy się, że jesteśmy w stanie stworzyć idealną biżuterię, która następnie trafi do Ciebie.

 Współpracujemy z grafikami i firmami z Polski.

Nasze produkty

Wszystkie nasze produkty wykonane są z kruszców najwyższej próby, w dbałości o najmniejsze detale. Chcemy, aby kupione u nas przedmioty cieszyły oko przez lata. Produkty tworzymy tak, aby można je było ze sobą dowolnie zestawiać, łączyć w oryginalne i zgodne z Waszymi upodobaniami komplety.

Wiemy, że nasza biżuteria jest prezentem – dla Ciebie samej lub Twoich bliskich. Z tego powodu tworzone przez nas przedmioty pakowane są w eleganckie, ozdobne opakowania. Przechowywana w nich biżuteria przetrwa długie lata.

Staramy się, aby nasza działalność była przyjazna środowisku, dlatego opakowania posiadają certyfikat FSC. Oznacza on, że materiały użyte do jego produkcji pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Zamówienia pakujemy bez użycia plastiku.